T354C106M010AT7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V Radial, Disk 5Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T354C106M010AT7301
DigiKeys varenummer
399-T354C106M010AT7301-ND
Producenter
Producentens varenummer
T354C106M010AT7301
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T354C106M010AT7301 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
5Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,378" (9,60mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,250" (6,35mm)
Spænding - Nominel
10 V