T353J227K003AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
220 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 3 V Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T353J227K003AT
DigiKeys varenummer
399-T353J227K003AT-ND
Producenter
Producentens varenummer
T353J227K003AT
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T353J227K003AT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,331" diam. (8,40mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,579" (14,70mm)
Kapacitans
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
T353J
Spænding - Nominel
3 V