T353A105K035AT7303 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial, Disk 8Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T353A105K035AT7303
DigiKeys varenummer
399-T353A105K035AT7303TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T353A105K035AT7303
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T353A105K035AT7303 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
8Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" diam. (4,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,402" (10,20mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
35 V