T350M476K035AT4700 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for T350M476K035AT4700 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T350M476K035AT4700
DigiKeys varenummer
399-T350M476K035AT4700-ND
Producenter
Producentens varenummer
T350M476K035AT4700
Beskrivelse
47.0UF 35.0V
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial, Disk 800mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
800mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,402" diam. (10,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,669" (17,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
35 V