T350L107M016AT7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
100 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 16 V Radial, Disk 800mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T350L107M016AT7301
DigiKeys varenummer
399-T350L107M016AT7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T350L107M016AT7301
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T350L107M016AT7301 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
800mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,350" diam. (8,90mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
16 V