T350K106K050AT7301
DigiKeys varenummer
399-T350K106K050AT7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T350K106K050AT7301
Detaljeret beskrivelse
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 50 V Radial, Disk 1,6Ohm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T350K106K050AT7301 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,6Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,350" diam. (8,90mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,531" (13,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
50 V