T350J336K020AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
33 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 20 V Radial, Disk 1,4Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T350J336K020AT
DigiKeys varenummer
399-T350J336K020AT-ND
Producenter
Producentens varenummer
T350J336K020AT
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,4Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,331" diam. (8,40mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,500" (12,70mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
20 V