T350H226M025AS7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
22 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 25 V Radial, Disk 1,5Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T350H226M025AS7301
DigiKeys varenummer
399-T350H226M025AS7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T350H226M025AS7301
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T350H226M025AS7301 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,5Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,299" diam. (7,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,402" (10,20mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
25 V