T350H107M006AT7301
DigiKeys varenummer
399-T350H107M006AT7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T350H107M006AT7301
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6 V Radial, Disk
EDA/CAD-modeller
T350H107M006AT7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,299" diam. (7,60mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,402" (10,20mm)
Kapacitans
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
H
Spænding - Nominel
6 V