T350E225M050AS7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
2.2 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 50 V Radial, Disk 3,5Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T350E225M050AS7301
DigiKeys varenummer
399-T350E225M050AS7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T350E225M050AS7301
Beskrivelse
CAP TANT RAD
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T350E225M050AS7301 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,5Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial, Disk
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,217" diam. (5,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,350" (8,90mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
50 V