T350A474K035AT7301
DigiKeys varenummer
399-T350A474K035AT7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T350A474K035AT7301
Beskrivelse
CAP TANT RAD
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial, Disk 13Ohm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T350A474K035AT7301 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
13Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial, Disk
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,177" diam. (4,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,280" (7,10mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
35 V