T340C475M050AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4.7 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T340C475M050AT
DigiKeys varenummer
399-T340C475M050AT-ND
Producenter
Producentens varenummer
T340C475M050AT
Beskrivelse
CAP TANT RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T340C475M050AT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Kapacitans
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
50 V