T322D335K050AT7200
DigiKeys varenummer
399-T322D335K050AT7200TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T322D335K050AT7200
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T322D335K050AT7200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,420" L (4,57mm x 10,67mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
D
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
50 V