T322C395J035AS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.9 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T322C395J035AS
DigiKeys varenummer
399-T322C395J035AS-ND
Producenter
Producentens varenummer
T322C395J035AS
Beskrivelse
CAP TANT AXL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T322C395J035AS Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,345" L (4,57mm x 8,76mm)
Tolerance
±5%
Spænding - Nominel
35 V