T322C106K020AT47007200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T322C106K020AT47007200
DigiKeys varenummer
399-T322C106K020AT47007200TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T322C106K020AT47007200
Beskrivelse
10.0UF 20.0V
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Type
Formstøbt
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Aksial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,345" L (4,57mm x 8,76mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
C
Tolerance
±10%
Funktioner
Universal
Spænding - Nominel
20 V