T322B185K020AT7200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T322B185K020AT7200
DigiKeys varenummer
399-T322B185K020AT7200TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T322B185K020AT7200
Beskrivelse
CAP TANT AXL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T322B185K020AT7200 Modeller
Kategori
Type
Formstøbt
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,290" L (2,79mm x 7,37mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
B
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
20 V