T322B106J010AT7200
DigiKeys varenummer
399-T322B106J010AT7200TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T322B106J010AT7200
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T322B106J010AT7200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,290" L (2,79mm x 7,37mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
B
Tolerance
±5%
Spænding - Nominel
10 V