T322B105K050AT
DigiKeys varenummer
399-4616-ND
Producenter
Producentens varenummer
T322B105K050AT
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 10% 50V AXIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V Aksial 8Ohm
EDA/CAD-modeller
T322B105K050AT Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
8Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,290" L (2,79mm x 7,37mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
B
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
50 V