T322B105K035AT7293 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T322B105K035AT7293
DigiKeys varenummer
399-T322B105K035AT7293TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
T322B105K035AT7293
Beskrivelse
CAP TANT AXL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Type
Formstøbt
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Pakke/hus
Aksial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,290" L (2,79mm x 7,37mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
B
Tolerance
±10%
Funktioner
Universal
Spænding - Nominel
35 V