T322A104M035AT7200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T322A104M035AT7200
DigiKeys varenummer
399-T322A104M035AT7200TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T322A104M035AT7200
Beskrivelse
CAP TANT AXL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T322A104M035AT7200 Modeller
Kategori
Type
Formstøbt
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Aksial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,095" diam. x 0,260" L (2,41mm x 6,60mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
A
Tolerance
±20%
Funktioner
Universal
Spænding - Nominel
35 V