T110D476K035AT7200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
47 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 35 V Aksial 800mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T110D476K035AT7200
DigiKeys varenummer
399-T110D476K035AT7200TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T110D476K035AT7200
Beskrivelse
CAP TANT AXL
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T110D476K035AT7200 Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
800mOhm @ 100kHz
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,351" diam. x 0,786" L (8,92mm x 19,96mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
35 V