T110B476K006AT4467 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Vishay Sprague
Vishay Sprague
Billede for T110B476K006AT4467 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T110B476K006AT4467
DigiKeys varenummer
399-T110B476K006AT4467-ND
Producenter
Producentens varenummer
T110B476K006AT4467
Beskrivelse
47.0UF 6.0V
Detaljeret beskrivelse
47 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 6 V Aksial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,185" diam. x 0,474" L (4,70mm x 12,04mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
6 V