T110B226M016AT4201 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for T110B226M016AT4201 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T110B226M016AT4201
DigiKeys varenummer
399-T110B226M016AT4201-ND
Producenter
Producentens varenummer
T110B226M016AT4201
Beskrivelse
22.0UF 16.0V
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 16 V Aksial
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Aksial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,185" diam. x 0,474" L (4,70mm x 12,04mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
B
Tolerance
±20%
Funktioner
Universal
Spænding - Nominel
16 V