T110A105M035AT7293 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 173
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
1 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T110A105M035AT7293
DigiKeys varenummer
399-T110A105M035AT7293TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
T110A105M035AT7293
Beskrivelse
CAP TANT AXL
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T110A105M035AT7293 Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Pakke/hus
Aksial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,135" diam. x 0,286" L (3,43mm x 7,26mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
A
Tolerance
±20%
Funktioner
Universal
Spænding - Nominel
35 V