SSR21NVS-M051200
DigiKeys varenummer
399-19556-ND
Producenter
Producentens varenummer
SSR21NVS-M051200
Beskrivelse
CMC 120MH 500MA 2LN TH
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
120 mH @ 10 kHz 2 Fælles linje mode-spole Hulmontering 500mA DCR 1,85Ohm (Typ)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SSR21NVS-M051200 Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
1,85Ohm (Typ)
Producenter
KEMET
Spændingsklassifikation - AC
250V
Serie
Driftstemperatur
-25°C – 120°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,866" L x 0,630" B (22,00mm x 16,00mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
1,063" (27,00mm)
Induktans @ frekvens
120 mH @ 10 kHz
Pakke/hus
Lodret, 4 pc-ben
Strømklassificering (maks.)
500mA