SCF29XV-150-1R7A015JH
DigiKeys varenummer
399-SCF29XV-150-1R7A015JH-ND
Producenter
Producentens varenummer
SCF29XV-150-1R7A015JH
Beskrivelse
CMC 2.5MH 15A 2LN TH AEC-Q200
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.5 mH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Hulmontering 15A DCR 5,14mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SCF29XV-150-1R7A015JH Modeller
Kategori
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)
Producenter
KEMET
Spændingsklassifikation - AC
1000V (1kV)
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Emballage
Bakke
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Nanokrystallinsk kerne
Filtertype
Strømlinje
Monteringstype
Hulmontering
Antal linjer
2
Størrelse/dimension
1,634" L x 1,484" B (41,50mm x 37,70mm)
Induktans @ frekvens
2.5 mH @ 100 kHz
Højde (maks.)
0,902" (22,90mm)
Strømklassificering (maks.)
15A
Pakke/hus
Vandret, 4 pc-ben
DC-modstand (DCR) (maks.)
5,14mOhm