SCF19XV-100-1R1A009JH
DigiKeys varenummer
399-SCF19XV-100-1R1A009JH-ND
Producenter
Producentens varenummer
SCF19XV-100-1R1A009JH
Beskrivelse
CMC 1MH 10A 2LN TH AEC-Q200
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 mH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Hulmontering 10A DCR 6,23mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SCF19XV-100-1R1A009JH Modeller
Kategori
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)
Producenter
KEMET
Spændingsklassifikation - AC
1000V (1kV)
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Emballage
Bakke
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Nanokrystallinsk kerne
Filtertype
Strømlinje
Monteringstype
Hulmontering
Antal linjer
2
Størrelse/dimension
1,181" L x 1,083" B (30,00mm x 27,50mm)
Induktans @ frekvens
1 mH @ 100 kHz
Højde (maks.)
0,783" (19,90mm)
Strømklassificering (maks.)
10A
Pakke/hus
Vandret, 4 pc-ben
DC-modstand (DCR) (maks.)
6,23mOhm