SBCP-47HY3R3B
DigiKeys varenummer
399-18987-ND
Producenter
Producentens varenummer
SBCP-47HY3R3B
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 2.3A 37 MOHM TH
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 2.3 A 37mOhm maks. Radial, Lodret cylinder (åben)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SBCP-47HY3R3B Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
2,7A
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
37mOhm maks.
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
10 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Hulmontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Radial, Lodret cylinder (åben)
Induktans
Størrelse/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,295" (7,50mm)