SBC1-681-251
DigiKeys varenummer
399-18896-ND
Producenter
Producentens varenummer
SBC1-681-251
Beskrivelse
FIXED IND 680UH 250MA 3.4 OHM TH
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 250 mA 3,4Ohm maks. Radial, Lodret cylinder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SBC1-681-251 Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
180mA
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
3,4Ohm maks.
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
10 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Hulmontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Radial, Lodret cylinder
Induktans
Størrelse/dimension
0,217" diam. (5,50mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,335" (8,50mm)