R76QF0820500EJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 5.860
Datablad
Ny hos DigiKey
Billede for R76QF0820500EJ er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R76QF0820500EJ
DigiKeys varenummer
399-R76QF0820500EJ-ND
Producenter
Producentens varenummer
R76QF0820500EJ
Beskrivelse
820 100V
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
820 pF Filmkondensatorer 600V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
776 mOhms
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,358" (9,10mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
600V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)