R75QR3330AA00K
DigiKeys varenummer
399-R75QR3330AA00K-ND
Producenter
Producentens varenummer
R75QR3330AA00K
Beskrivelse
CAP FILM AUTO POLYPROP RAD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
R75QR3330AA00K Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
9.6 mOhms
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bakke
Størrelse/dimension
1,260" L x 0,512" B (32,00mm x 13,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,870" (22,10mm)
Tolerance
±10%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
300V
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)