R75QI21805000J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.018 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R75QI21805000J
DigiKeys varenummer
399-R75QI21805000J-ND
Producenter
Producentens varenummer
R75QI21805000J
Beskrivelse
CAP FILM AUTO POLYPROP RAD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R75QI21805000J Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
61.9 mOhms
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,437" (11,10mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
300V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)