R75MN3330JE30J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.33 µF Filmkondensatorer 220V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R75MN3330JE30J
DigiKeys varenummer
399-R75MN3330JE30J-ND
Producenter
Producentens varenummer
R75MN3330JE30J
Beskrivelse
CAP FILM AUTO POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
R75MN3330JE30J Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
9.6 mOhms
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,236" B (26,50mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,594" (15,10mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V