R75MI3220DQ30K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 614
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
0.22 µF Filmkondensatorer 220V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R75MI3220DQ30K
DigiKeys varenummer
399-R75MI3220DQ30KTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
R75MI3220DQ30K
Beskrivelse
CAP FILM AUTO POLYPROP RAD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R75MI3220DQ30K Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
10.9 mOhms
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,295" B (18,00mm x 7,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,535" (13,60mm)
Tolerance
±10%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V