R75MF2220AA30J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1.800
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.022 µF Filmkondensatorer 220V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R75MF2220AA30J
DigiKeys varenummer
399-R75MF2220AA30J-ND
Producenter
Producentens varenummer
R75MF2220AA30J
Beskrivelse
CAP FILM AUTO POLYPROP RAD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R75MF2220AA30J Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,358" (9,10mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
220V
Applikationer
Automotive; Højfrekvent, Omskiftning; Høj impuls, DV/DT
Spændingsklassifikation - DC
400V