R75MD2180DQ40J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 764
Datablad
0.018 µF Filmkondensatorer 220V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R75MD2180DQ40J
DigiKeys varenummer
399-R75MD2180DQ40JTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
R75MD2180DQ40J
Beskrivelse
CAP FILM AUTO POLYPROP RAD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R75MD2180DQ40J Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
61.9 mOhms
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,157" B (10,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,358" (9,10mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V