R75GI34704000K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.47 µF Filmkondensatorer 90V 160V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R75GI34704000K
DigiKeys varenummer
399-R75GI34704000K-ND
Producenter
Producentens varenummer
R75GI34704000K
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R75GI34704000K Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
10.2 mOhms
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,295" B (18,00mm x 7,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,535" (13,60mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
90V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
160V