R75GI32205000J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 983
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 11
Datablad
På lager: 0
På lager: 0
0.22 µF Filmkondensatorer 90V 160V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R75GI32205000J
DigiKeys varenummer
399-R75GI32205000J-ND
Producenter
Producentens varenummer
R75GI32205000J
Beskrivelse
CAP FILM AUTO POLYPROP RAD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R75GI32205000J Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
10.9 mOhms
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,437" (11,10mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
90V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
160V