R71PN422050H6K
DigiKeys varenummer
399-R71PN422050H6K-ND
Producenter
Producentens varenummer
R71PN422050H6K
Beskrivelse
FILM, RADIAL, PULSE, SINGLE META
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF Filmkondensatorer 220V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
R71PN422050H6K Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
23 mOhms
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,433" B (26,50mm x 11,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,791" (20,10mm)
Tolerance
±10%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V