R71MI3220ND00K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Ny hos DigiKey
Billede for R71MI3220ND00K er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R71MI3220ND00K
DigiKeys varenummer
399-R71MI3220ND00KTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
R71MI3220ND00K
Beskrivelse
0,22 U 420V
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF Filmkondensatorer 220V 420V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
253 mOhms
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,437" (11,10mm)
Tolerance
±10%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
420V