R60PN3220GY30K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 1.400
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.22 µF Filmkondensatorer 220V 630V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R60PN3220GY30K
DigiKeys varenummer
399-R60PN3220GY30KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
R60PN3220GY30K
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R60PN3220GY30K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,276" B (26,50mm x 7,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,634" (16,10mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
220V
Applikationer
Automotive
Spændingsklassifikation - DC
630V