R60PF2220JH6AK kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 1.800
KEMET
På lager: 3.990
Datablad
TDK
0.022 µF Filmkondensatorer 220V 630V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R60PF2220JH6AK
DigiKeys varenummer
399-R60PF2220JH6AK-ND
Producenter
Producentens varenummer
R60PF2220JH6AK
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R60PF2220JH6AK Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,358" (9,10mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
220V
Applikationer
Automotive
Spændingsklassifikation - DC
630V