R60IW53304040K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
33 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R60IW53304040K
DigiKeys varenummer
399-R60IW53304040K-ND
Producenter
Producentens varenummer
R60IW53304040K
Beskrivelse
CAP FILM AUTOMOTIVE
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R60IW53304040K Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bakke
Størrelse/dimension
1,634" L x 0,748" B (41,50mm x 19,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
1,264" (32,10mm)
Tolerance
±10%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V