R60GR52205040J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
22 µF Filmkondensatorer 90V 160V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R60GR52205040J
DigiKeys varenummer
399-R60GR52205040J-ND
Producenter
Producentens varenummer
R60GR52205040J
Beskrivelse
CAP FILM AUTOMOTIVE
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R60GR52205040J Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,260" L x 0,512" B (32,00mm x 13,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,870" (22,10mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
90V
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
160V