R60EI42204030J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 525
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 839
Datablad
På lager: 0
TDK
På lager: 0
2.2 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R60EI42204030J
DigiKeys varenummer
R60EI42204030J-ND
Producenter
Producentens varenummer
R60EI42204030J
Beskrivelse
CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R60EI42204030J Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,335" B (18,00mm x 8,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,575" (14,60mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Applikationer
Automotive
Spændingsklassifikation - DC
100V