R49AR368000B1M
DigiKeys varenummer
399-R49AR368000B1M-ND
Producenter
Producentens varenummer
R49AR368000B1M
Beskrivelse
CAP FILM SAFETY/EMI SUPP RAD
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.68 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
R49AR368000B1M Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bakke
Størrelse/dimension
1,260" L x 0,433" B (32,00mm x 11,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,791" (20,10mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±20%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
800V