R49AN3330JHB1M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.33 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R49AN3330JHB1M
DigiKeys varenummer
399-R49AN3330JHB1M-ND
Producenter
Producentens varenummer
R49AN3330JHB1M
Beskrivelse
CAP FILM SAFETY/EMI SUPP RAD
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R49AN3330JHB1M Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Boks
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,335" B (26,50mm x 8,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,673" (17,10mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
800V