R474W41000001M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1 µF Filmkondensatorer 440V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R474W41000001M
DigiKeys varenummer
399-R474W41000001M-ND
Producenter
Producentens varenummer
R474W41000001M
Beskrivelse
CAP FILM 1UF 20% 1KVDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bakke
Størrelse/dimension
1,634" L x 0,630" B (41,50mm x 16,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,126" (28,60mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
440V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)