R474N310000A1K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 2.955
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1.292
Datablad
0.1 µF Filmkondensatorer 440V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R474N310000A1K
DigiKeys varenummer
399-R474N310000A1K-ND
Producenter
Producentens varenummer
R474N310000A1K
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,276" B (26,50mm x 7,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,634" (16,10mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
440V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)