R46KR415040M1K er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 226
Datablad
På lager: 0
På lager: 564
På lager: 480
1.5 µF Filmkondensatorer 275V 560V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R46KR415040M1K
DigiKeys varenummer
399-20867-ND
Producenter
Producentens varenummer
R46KR415040M1K
Beskrivelse
CAP FILM 1.5UF 10% 560VDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R46KR415040M1K Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bakke
Størrelse/dimension
1,260" L x 0,512" B (32,00mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,870" (22,10mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
275V
Spændingsklassifikation - DC
560V